Ludzie

Indira Varma - Chelsea Flower Show 2024

Ogrody i rośliny

Arboretum Wojsławice

Krajobraz

Miradouro do Guindaste. Madera

Ogrody pokazowe

St James’s Piccadilly: Imagine the World to be Different/Designed by Robert Myers/Chelsea Flower Show 2024

Blog – najnowsze wpisy

OGRODY NA NOWE CZASY Wyzwania. Możliwości. Perspektywy

Zapraszam serdecznie na Konferencję OGRODY NA NOWE CZASY Wyzwania. Możliwości. Perspektywy   sobota, 23 marca 2024 10:00  17:00 Miejsce: Aula SGGW, Rakowiecka 30, 02-528 Warszawa Organizator:Garden Masterclass Polska   Prelegenci Całodniowe wykłady w...

Zieleń miejska

Alicja Maj/Szkołka Daglezja, kompozycja florystyczna: Jolanta Supel

Witam Cię w moim
fotograficznym
świecie!

Cześć, nazywam się Bożka Piotrowska. Jestem fotografką specjalizującą się w fotografii ogrodów i kwiatów. Fotografia w naturalny sposób dopełnia moją inne pasje, jakimi są ogrody i rośliny. Jestem laureatką International Garden Photographer of the Year – najważniejszego na świecie konkursu fotografii ogrodowej, kwiatowej i botanicznej.

W 2021 roku zdobyłam I miejsce IGPOTY w kategorii Beautiful Gardens. Mam na koncie wiele publikacji branżowych i współpracuję na stałe z czasopismem „Gardeners’ World Edycja Polska” oraz instytucjami publicznymi i klientami prywatnymi. Fotografuję zawodowo ogrody oraz prowadzę warsztaty z fotografowania ogrodów i kwiatów.

W fotografii ogrodów zachwycam się barwą, fakturą, światłem, wzajemnymi relacjami między roślinami oraz niepowtarzalnością i ulotnością. Inspiruje mnie delikatne światło, które podkreśla fakturę i kształt roślin oraz możliwości kompozycji obrazu.

Pracuję niezależnie i na konkretne zlecenie. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej szczegółów i porozmawiać o swoich potrzebach i pomysłach dotyczących sesji fotograficznych i warsztatów. Z przyjemnością z Tobą porozmawiam!

Na stronie  OFERTA  znajdziesz szczegółowe informacje na temat mojego podejścia do każdego zlecenia fotograficznego: od etapu planowania aż po dostarczenie zdjęć i ich późniejsze wykorzystanie. Jeśli masz pytania nie wahaj się skontaktować ze mną!

Zobacz także:

warsztaty fotograficzne

Zapraszam pasjonatów fotografowania
kwiatów i ogrodów
na warsztaty fotograficzne 2024.
które w tym roku odbędą się w czterech pięknych ogrodach:
Arboretum Wojsławice, Aflopark, Ogrodowisko i Ogród Bellingham